Hanička a Murko – Koncertné turné 2020

Veselé pesničkovo-divadelné predstavenie pre malé deti

Autori: Lucia Zimanyiová, Martin Zimanyi

Kulisy a bábky: von Dubravay

Hudba: Martin Zimanyi

Texty piesní a scenár: Lucia Zimanyiová

Réžia: Lucia Zimanyiová

Obsadenie:

Hanička: Veronika Horňáková

Murko: Igor Švaňa

Kamaráti Haničky a Murka: Alžbeta Kamenská. Michal Zeman

Trvanie: 60 min.

Premiéra: 28. septembra 2019

 

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie JOJKO (predtým RiK), z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku!

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie)

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov – sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie je určené pre malé deti – predovšetkým v škôlkarskom veku.

Po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka. Hanička a Murko tiež radi podpíšu niektoré zo svojich CD a DVD (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia.

Čauky-mňauky kamoši! Tešíme sa na vás!

 

KedyPre Ako dlho Kde Kategória Cena
Na tento mesiac nie su zadané žiadne ponuky.