Hanička a Murko – koncertné turné jeseň 2019

Autori: Lucia Zimanyiová, Martin Zimanyi

Kulisy a bábky: von Dubravay

Hudba: Martin Zimanyi

Texty piesní a scenár: Lucia Zimanyiová

Réžia: Lucia Zimanyiová

Obsadenie:

Hanička: Veronika Horňáková

Murko: Igor Švaňa

Kamaráti Haničky a Murka: Alžbeta Kamenská. Michal Zeman

Trvanie: 60 min

 

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Po úspešnych turné na jeseň 2018 a na jar 2019 pre vás pripravili už tretie samostatné turné, tentokrát v 19 mestách po celom Slovensku! Jesenné koncertné turné je venované novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2”.

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievame obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika-gymnastika), ale predstavia vám aj nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie).

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov – sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie je určené pre malé deti – predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Hanička a Murko vám na ňom radi podpíšu svoje CD alebo DVD (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:). Každé dieťa dostane ako darček nálepku Haničky a Murka a roksové lízatko s kocúrikom Murkom.

KedyPre Ako dlho Kde Kategória Cena
Na tento mesiac nie su zadané žiadne ponuky.